Наші безкаркасні меблі призначені для створення зручних та красивих зон відпочинку, як у приміщенні, так і на відкритих майданчиках. Широке застосування крісла – мішки знайшли у вітальнях та дитячих кімнатах, у розважальних центрах, клубах, дитячих садках, у зонах басейну, у альтанках. Залежно від призначення, м'які безкаркасні крісла виготовляються з різноманітної гами зносостійких тканин та екошкіри. Внутрішнє наповнення – пінополістирол, легкий та екологічний матеріал, який не вбирає в себе вологу та стійкий до перепаду температур. Завдяки полімерним кулькам крісла мішки приймають будь-яке положення Вашого тіла, що дозволяє розслабитися та приємно відпочити.

Наносимо на будь-яке крісло-мішок, м'яч чи подушку Ваш малюнок чи напис за допомогою машинної вишивки та аплікації. Це може бути все, що завгодно:

  • Логотип компанії - Що приємно здивує Ваших відвідувачів!
  • Ім'я - замовте крісло або подушку з ім'ям, привітанням або цікавим малюнком. Саме по собі таке крісло – унікальний подарунок, який завжди приймається дуже привітно, а іменне стане неймовірним сюрпризом!
  • Герої мультфільмів - не знаєте що подарувати дитині? Все дуже просто! Зручне та функціональне крісло, яке стане великою, улюбленою іграшкою для Вашої дитини, а з вишитим малюнком мультфільму не залишить його байдужим ще дуже довго!
  • Марки машин – подарунок, у вигляді автомобільної подушки коханому чоловікові чи другу з особистими номерами, чудове нагадуванням про те, що у нього найкраща машина!
  • Логотип футбольної команди - замовте крісло-м'яч з логотипом улюбленої футбольної команди для себе або в подарунок. Це крісло стане зручним місцем для перегляду матчу улюбленої команди!
Наші безкаркасні меблі: оригінальна, безпечна, екологічно чиста, легка і дуже комфортна. Дитина легко перенесе своє крісло мішок в будь-яке місце. Завдяки великій різноманітності тематичних дитячих вишивок, безкаркасне крісло-мішок стане великою улюбленою іграшкою вашої дитини та затишним місцем для ігор.

Ми не прагнемо робити нашу продукцію максимально дешевою, а робимо її максимально якісною та красивою!

Ми втілимо у життя Ваші ідеї – просто зателефонуйте нам!

Відпочивайте із задоволенням та красиво!